PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5204}

Droga mleczna

La voie lactée
7,4 1 524
oceny
7,4 10 1 1524
6,0 3
oceny krytyków
Droga mleczna
powrót do forum filmu Droga mleczna

Film jest świetny. Wspaniał surrealna wizja religijności i odmian wiary. Takie sceny tylko w filmie zobaczysz, jak np. rozstrzelanie papieża:) Świetny film i nagły koniec:) Bardzo mądry pouczający, powinni go na religi pokazywać młodzieży. Polecam wierzącym i nie wierzącym:)

ocenił(a) film na 10
mario790___

Zgadzam się z przedmówcą. Jeden z najwspanialszych filmów w ogóle. "Teraz zrozumiałem, Chrystus jest w hostii, jak królik w tym pasztecie".

kalafior_2

dosyć ciekawy dosyć śmieszny momentami przynudza ale mi to polecam :)

za to przynudzanie 7/10 a mogło być 8 ;p;p;p

film nie przeznaczony dla moherów bo uznają go za herezie nawet jeśli będą wiedzieć że "Wszystko, co w tym filmie|wiąże się z religią katolicką i herezjami,a zwłaszcza dogmaty,|odpowiada ściśle rzeczywistości. Teksty oraz cytaty zostały zaczerpnięte z Pisma,albo ze starożytnych bądź współczesnych|dzieł teologicznych i z historii Kościoła."

Bzium_3

oczekiwałam lepszych pytań i wątpliwości egzystencjalnych w sprawie religii, a przede wszystkim wiary chrześcijańskiej. a tutaj autor podważa, ale idąc na łatwiznę. w tym odcieniu już lepszy tekst jest na początku "Snatch'a";] a "Droga mleczna" momentami przypominała mi "Nie-boską komedię" Krasińskiego.

tak czy owak olbrzymi plus za niektóre słowa i bunuelowskie zagrywki, choć do tego już przyzwyczaił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones